Tam tadında bir anadolu restoranı

“Ben yurdumun çeşitli köşelerinden doğal ürünler isterim, parama da kıyarım bu uğurda” felsefesindeyseniz burayı hiç kaçırmayın. Hem istediğiniz gibi alışveriş yapabilir hemde orada yer alan lezzetleri tadabilirsiniz.

Ben sabah erken saatte gittiğim için kahvaltı şansım oldu. Hazır menü kahvaltılar var, yok ben onu istemem sadece bal&kaymak yerim derseniz tek tek olarakta alabilirsiniz. Ayrıca soğuk sandvicler de mevcut.

 

Tadında Anadolu‘da çok fazla ürün var. Hepsi Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde elde edilen organik ürünler. Sadece yemek diye düşünmeyin burayı doğal sabunlar, hediyelik ürünler, yemek kitapları bunlar gibi bir çok seçenek sizi bekliyor burada. Sizde klasik restoran zincirlerinden sıkılıp,yurdumun lezzetlerini istiyorsanız ve mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız burada tek tek ürünleri inceleyip saatlerinizi geçirebilirsiniz, aman dikkat uçağı kaçırmayın 🙂

Vaktiniz kalmadı ve daha fazla ürünlere bakmak istiyorsanız dert etmeyin çünkü internet sitelerinde sanal market üzerinden ürünlere ulaşıp alışveriş yapabilirsiniz.

Afiyet Olsun.

Gülçin Vural

Tadında Anadolu

Adres:

Atatürk Havalimanı İç hatlar

Telefon

0 212 465 55 55

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir