Sunumuyla lezzetini geride bırakan köfteci

Ankara’da İskitlerde bulunan Üstünel köftecisi tarzı ile nadir mekanlar arasındadır.

Öncelikle şunu hemen belirtelim burası oldukça kalabalık bir yer, eğer önceden yer ayırtmadıysanız ve hafta sonu burada yemek yeme gibi bir düşünceniz varsa kapıda sıra beklemek durumunda kalabilirsiniz.

ustunel2   ustunel

İçeri girip masanıza oturduğunuzda hemen garsonlar masanıza bir muşamba seriyorlar ve üzerini enfes yeşilliklerle donatıyorlar siz sadece köftenizi kaç porsiyon yemek istediğinize ve ne içmek istediğinize karar veriyorsunuz. Bu arada çok temiz ve hijyene önem veren bir yer Üstünel Köftecisi.

ustunel kofte   ustunel_kofte

Üstünel Köftecisi’nin namı köftelerinin lezzeti değil aslında köftelerden önce gelen yeşillikleri ve siparişinizin sunumu. Masadaki yeşilliklerde; marul, tere, taze soğan, kırmızı soğan, közlenmiş domates, közlenmiş sarımsak, salatalık, cherry domatesi, nane, maydonoz ve doğranmış turp var. Bu yeşillik cenneti o kadar bol geliyor ki masanıza eğer çok aç değilseniz inanın masanızda bırakmaya kıyamıyorsunuz.

Ankara’da yaşamayanları yolu bir gün eğer buraya düşerse mutlaka Üstünel Köftecisine uğramadan şehirden ayrılmayın derim.

Afiyet Olsun.

Üstünel Köftecisi:

Adres:

Doğanbey Mh., 06030 Ankara, Türkiye

Telefon:

0 312 324 2624


Daha Büyük Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir