Oltanızı Misina’ya atın

Misina, Ayvalık Cunda’dan gelen tecrübeli aşçılarıyla, güler yüzlü, prensipli, titiz ve temiz olmak üzere, huzur verici, rustik sıcak dekorasyonu içinde modern hizmet anlayışına sahip. Misina’da, kendinizi bir Ege kasabasındaymışsınız gibi hissediyorsunuz.

misina_balik

Ayvalık-Lâpseki-Çanakkale tarafından getirilen canlı deniz ürünleri istiridye kidonya, bongole, aguades, tarak, pavurya, böcek, deniz kestanesi gibi deniz ürünleri Ege’nin deniz suyuna göre ayarlanmış akvaryumda canlı olarak sunuluyor.

İsteğe göre deniz kabukları, fırında kaşar, peynirli tarak, kidonya, istiridye, bangole, portakal soslu istiridye, ana yemek olarak spagetti deniz kabukları ve misina deniz kabukları güveç tercih edebiliyorsunuz.

misina balik

 

İç mekana girdiğinizde ise, göze ve damağa hitap eden meze dolabında bulunan deniz mahsulleri, zeytin yağlılar ve birbirinden lezzetli ege otlarını da bulmanız mümkün. Yüzlerce çeşit meze arasında seçim yaparken hayli zorlanıyorsunuz.

Bu arada kapıda kalmak istemiyorsanız muhakkak rezervasyon yaptırın.

Spesiyaller ve balıkla ilgili olan bölümde arayıp da bulamadığınız olursa, önceden haber verilmesi durumunda muhakkak temin ediliyor.

misina balik_ misina balik__

Misina’ya geldiğinizde bizim size önerimiz özellikle ahtapot ızgara ve 2009 yılında gurmeler tarafında yılın altın yemeği seçilen Karidesli Beğendili Enginar mutlaka denenmeli. Ayrıca balık pastırması ve Ege otları çok başarılı. Balığa gelince beğendili levrek gerçekten beğenilecek bir lezzette. Tatlı olarak da dondurmalı helva önerilir.

misina_balik_

 

Adres
Dr. Faruk Ayanoğlu Cad.
Çamlık Apt. No: 34/1
Fenerbahçe Kadıköy İstanbul
Tel: 0(216) 550 02 58-59


Daha Büyük Görüntüle

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir